09:00, 28 квітня

В Україні запрацювалі стаціонарні пункти щеплення від коронавірусу

По всій країні з 28 квітня відкрито 2127 пунктів щеплення для імунопрофілактики проти COVID-19.

поділитись:
В Україні запрацювалі стаціонарні пункти щеплення від коронавірусу - фото 1

Усі пункти утворені при надавачах медичних послуг й обладнані відповідно до вимог інфекційного контролю, запевнили у МОЗ.

На Донеччині працюватиме 85 таких пунктів щеплення.

Згідно плану вакциніції відсьогодні в країні почали щеплювати людей старших 65 років. Пріоритет надається людям найбільш похилого віку та людям, які мають неінфекційні хронічні захворювання. Зокрема, цукровий діабет, серцево-судинні захворювання, хвороби органів дихання та нирок.

На щеплення можна записатися через сімейного лікаря або реєстратуру найближчого до вас пункту щеплення, адресу та телефон якого можна знайти на сайті про вакцинацію проти COVID-19 - vaccination.covid19.gov.ua. Для отримання щеплення необхідно мати з собою паспорт та ідентифікаційний код.

Також зараз щеплюють медиків і працівників закладів охорони здоров’я, мешканців та персонал будинків для літніх людей та спеціалізованих інтернатів, учасників Операції об'єднаних сил, соціальних працівників, священнослужителів, олімпійців і паралімпійців, які представлятимуть Україну на змаганнях в Токіо у 2021 році, освітян, які залучені до проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), співробітників патрульної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій та прикордонників.

Якщо ви не належите до пріоритетних груп вакцинації проти COVID-19, то можете записатися до списку очікування на вакцинацію за допомогою застосунку чи порталу «Дія» або через контакт-центр МОЗ 0 800 60 20 19.