18:45, 14 вересня

Віцепрем'єр-міністр Олексій Резніков побував на будівництві унікального сталевого будинку

120 квартир для медиків, вчителів, правоохоронців і металургів. У Маріуполі триває будівництво унікальної багатоповерхівки. З проєктом першого в Україні сталевого дому також ознайомився віцепрем'єр-міністр Олексій Резніков. На якому етапі роботи?

поділитись:
Віцепрем'єр-міністр Олексій Резніков побував на будівництві унікального сталевого будинку - фото 1

Сталевий дім зводять у Приморському районі Маріуполя. Вже збудували підвал. Тривають роботи на першому поверсі. Восьмиповерхівка - перша в Україні зі сталі. Така технологія дозволяє працювати навіть на схилах та безпечно змінювати розташування кімнат, запевняє підрядник.

Будівельники використовують рідкісні матеріали. Зокрема, надміцні плити виготовляють тільки на одному заводі в Україні. Метал для каркаса безкоштовно надають підприємства Групи Метінвест. Усього мають поставити близько 400 тонн сталі.

«Інвестиції Метінвесту склали на сьогоднішній день близько 20 мільйонів гривень в цей проект. Дуже важливо, щоб створювалося нове житло для лікарів, вчителів, для металургів, щоб в місті були створені всі умови, щоб жити комфортно», - зазначив директор департаменту регіонального розвитку групи Метінвест Олександр Вишняков.

Загалом у будинку буде 120 квартир. Житло отримають маріупольці різних професій
Будівництво сталевого дому - це спільний проєкт металургів, міста та держави. Його вартість - понад 120 мільйонів гривень. Заселення будинку, за умов повного фінансування, планують вже наступного року.