19:03, 16 вересня

Відкрито голосування за новий пріоритет Блоку Вадима Бойченко - «Місто без околиць»

Протягом п'яти років віддалені мікрорайони і селища міста отримають розвиток, а їх жителі - нову якість життя і муніципальні сервіси в кроковій доступності. Це лежить в основі нового пріоритету Блоку Вадима Бойченко - «Місто без околиць».

поділитись:
Відкрито голосування за новий пріоритет Блоку Вадима Бойченко - «Місто без околиць» - фото 1
«Маріуполь - без околиць, громадам - нові можливості! Таку мету ставить перед собою Блок Вадима Бойченко. 7 проектів розвитку зроблять Маріуполь містом без кордонів. Мешканці віддалених мікрорайонів і селищ отримають газифікацію, амбулаторію з комунальними аптеками, комфортний громадський транспорт, якісні дороги, зовнішнє освітлення, сучасні місця відпочинку, відремонтовані школи і дитсадки », - зазначив депутат міської ради від фракції Блок Вадима Бойченко Віктор Очеретин.

За його словами, місто вже зробило перші кроки в цьому напрямку. Жителі мікрорайону Курчатова отримали нову амбулаторію, в селищі Україна створили опорну школу №47, в Волонтерівці побудували сучасний дитячий садок №39, а в Сартані відремонтували Міський палац культури ім. Тамари Каци. Відновлено освітлення в Талаківці, Гнутовому, Сартані, Мирному. Приступили до ремонту сімейної амбулаторії на Черемушках і модернізації Старокримської школи №46.

«Блок Вадима Бойченко продовжить розпочату роботу. Протягом п'яти років Маріуполь стане містом без околиць. У ньому однаково комфортно себе почуватимуть, як жителі центральних районів, так і селищ. Десятки тисяч сімей отримають сучасну інфраструктуру і нові можливості поряд з будинком», - підкреслив Віктор Очеретин.

Проголосувати за проекти пріоритету «Місто без околиць» можна на офіційному сайті партії Блок Вадима Бойченко. Жителі обирають ті ініціативи, які необхідно реалізувати в першу чергу. Всі вони будуть закладені в програму Блоку Вадима Бойченко.

Відкрито голосування за новий пріоритет Блоку Вадима Бойченко - «Місто без околиць» - фото 26682