15:35, 22 вересня

Як доглядати за волоссям восени?

Ламке, сухе, посічене та позбавлене здорового блиску. Восени волоссю потрібен особливий догляд. Волога погода, постійна зміна температури та вітер негативно впливають на стан нашої зачіски.

поділитись:
Як доглядати за волоссям восени? - фото 1

Чому народні методи - це не завжди добре? Та про що краще взагалі забути, аби зберегти красу надовго?

 

Знайомтеся, це Валентина. Вона жодного разу не фарбувала волосся, адже вважає, такий колір особливий, тому всім руденьким варто цим пишатися. Щодо догляду. Він - звичайний, ділиться дівчина: шампунь та іноді масла для збереження здорового блиску. Плойки та фен вона майже не використовує, однак скаржиться, з похолоданням волосся все одно трохи псується.

«Потрібно ховати волосся якось в курточку або шапку, щоб вони взагалі не визирали. Це, природно, красиво, коли ти йдеш і у тебе волосся розвиваються за вітром, але їх потрібно ховати, тому що вони перемерзнуть, будуть сіктися, будуть ламкими, сухими», - розповідає дівчина

З думкою Валентини погоджується і перукарка пані Оксана. Майстриня каже, кращий догляд - це збалансоване харчування, якісна питна вода та мінімальна кількість стресів. Та, аби не допустити пошкоджень, варто дотримуватися декількох правил:

«Не повинно бути парабенів, сульфатів, то, що дуже шкодить. Закутувати в дуже теплі, важкі рушники. Чому? Тому що, по-перше, це створює зайву вагу волоссю, ви надмірно травмуєте їх спочатку, це перше. Ні в якому разі не терти волосся», - радить Оксана Афенькіна.

Майстри наголошують: якщо волосся пересохло, стало ламким та почало сіктися, жодні домашні методи, яєчні маски та перцеві скраби ситуацію не врятують, ще й можуть нашкодити. Бо лікування волосся - це міф. Єдине, що можна вдіяти, - зробити гарну стрижку.