18:40, 21 вересня

Як Маріуполь святкуватиме День міста? Програма

Три фестивалі, святковий концерт та салют. Цьогоріч у Маріуполі планують масштабно відзначити День міста. Де можна буде знайти різноманітні цікавинки та які події варто відвідати?

поділитись:
Як Маріуполь святкуватиме День міста? Програма - фото 1

 

На День міста маріупольцям обіцяють безліч цікавило на декількох локаціях. Серед активностей - три фестивалі: книжковий, вуличної їжі та грецької культури. І хоча всі основні заходи відбуватимуться у суботу, святкування триватиме три дні.

«Якби я була у відпустці на цих вихідних, то я б почала, о 15:00 в п'ятницю я б пішла на книжковий фестиваль і купила б собі пару книг. Потім присіла б в лаунж зоні, зоні літературного буфета, почитала б, випила смачну каву теплу і потім пішла в Театральний сквер і послухала вечірню програму», - розповідає директорка ККП "M.EHUB" Марія Сльота.

Книжковий фестиваль "Open book" проходитиме у Вежі, шаховому клубі, бібліотеці імені Короленка на вулиці Грецькій та двох локаціях у Театральному сквері. У його межах заплановані презентації книг, кінопокази, літературні читання, музичні виступи та різноманітні активності для дітей. Детальніше з програмою можна ознайомитися на офіційній сторінці заходу у фейсбуці. На оновленому пірсі відбудеться фестиваль їжі Goby Fest - з кулінарним майстер-класом та концертами сучасних виконавців. У парку імені Гурова запланований фестиваль грецької культури Мега Йорти. А головне шоу покажуть цієї суботи на Площі Свободи. З 18-ї години містян розігріватиме кавер-гурт "Endorphins". А далі...

«Це буде "Один в каное" група, Дантес і це буде група "Бумбокс". Також святковий концерт ми хочемо завершити салютом на площі Миру і Свободи», - розповів заступник міського голови Олександр Кочурін.

За словами Олександра Кочуріна, це повністю новий салют, а не той, який закупило місто торік. Ми ж нагадаємо, що вся команда телеканалу "Сігма" працюватиме для вас на День міста - аби ви не пропустили жодних цікавило. Спеціальні випуски можна буде подивитися о 12-ій, 15-ій та 18-ій годинах.