10:30, 13 серпня

Як можна заощаджувати електроенергію?

Маріупольці вже перевірили, скільки кіловат можна заощадити з енергоефективним набором від YASNO.

поділитись:
Як можна заощаджувати електроенергію? - фото 1

Щодня працює за ноутбуком, користується бойлером та електрочайником, а ще заряджає мобільні телефони. Ірина разом із чоловіком живе в однокімнатній квартирі. Каже, щомісяця споживає понад 200 кіловат-годин. Вирішила заощаджувати.

«Я багато чула від людей, що можна заощаджувати з «нічним» тарифом. Але я не знала, як до нього приєднатись. Тому вирішила звернутись до свого постачальника електроенергії YASNO. В енергоофісі мені підказали, що є енергоефективні набори, з якими можна заощаджувати», - розповідає жителька багатоповерхівки Ірина Ганзенко.

У наборі - програмована розетка, лед-лампи і - двозонний лічильник. Він окремо фіксує кіловати-години, спожиті з одинадцятої вечора до сьомої ранку. Тоді діє вдвічі дешевший «нічний» тариф. Ірина почала активно ним користуватись.

«Зараз вдень я користуюсь лише ноутбуком, оскільки він мені потрібен для моєї роботи. А всі прилади, які багато споживають, я вмикаю уночі. Перед сном завантажую пральну машинку, ставлю на зарядку мобільний телефон. А бойлер у мене під’єднаний до програмованої розетки. І о четвертій ранку автоматично ця розетка його вмикає».

В YASNO кажуть: кожна родина може зменшити рахунки за електроенергію. Варто лише звернутись до спеціалістів.

«Наразі двозонний електролічильник залишається дієвим способом економії на рахунках за світло. Сучасні технології дозволяють комфортно перенести до 70% енерговитрат на нічний час. А поради наших фахівців допомагають заощадити більше коштів без обмежень споживання. Тому, якщо ви бажаєте дізнатись, і ваша родина бажає дізнатися, як саме зменшити суми в платіжках, - звертайтесь до нас по консультацію», - розповіла керівниця департаменту з продажів та клієнтського сервісу постачальника YASNO у Донецькій області Ольга Черномашинцева.

Енергоефективні набори підійдуть для всіх типів квартир і приватних будинків, запевняють фахівці. А жителям Донецької області доступна послуга заміни лічильника «під ключ».