17:33, 26.11.2020

Як передати показання електролічильника? 4 простих дистанційних сервіси

ДТЕК Донецькі електромережі нагадує клієнтам про необхідність передавати енергетикам показання електроспоживання. Зробити це можна не виходячи з дому за допомогою зручних дистанційних сервісів. Всі вони доступні в цілодобовому режимі.

поділитись:
Як передати показання електролічильника? 4 простих дистанційних сервіси - фото 1

Під час розповсюдження коронавірусної хвороби не варто зайвий раз наражати себе на небезпеку. Наприклад, передати показання електролічильника маріупольці можуть за допомогою дистанційних сервісів не виходячи з дому. Для цього є 4 простих способи:

  1. Особистий кабінет клієнта.
  2. Офіційна сторінка ДТЕК Донецькі електромережі в Facebook.
  3. Телефони кол-центру +38 (096) 450 0 473; +38 (099) 450 0 473; (0629) 450 473. Залишити свідчення тут можна в автоматичному режимі, виконуючи голосову інструкцію.
  4. На сайті енергокомпанії на вкладці «Передати показання лічильника» – без додаткової реєстрації.

 

Важливо: показання необхідно передавати в період двох останніх календарних днів поточного місяця і трьох перших календарних днів наступного місяця. Це дозволить сформувати точні рахунки за світло. Якщо клієнти залишають поза передачею показання лічильників, розрахунок спожитої електроенергії відбувається згідно з середньомісячним споживанням, - розповіли у пресслужбі підприємства.