19:43, 10 червня

Які професії сьогодні затребувані на ринку праці?

Кар'єра, можливості, працевлаштування та умови роботи. Сьогодні маріупольська молодь ознайомилася з найактуальнішими вакансіями. Учасники слухали міні-лекції, долучалися до майстер-класів, дізнавалися про популярні професії.

поділитись:
Які професії сьогодні затребувані на ринку праці? - фото 1

Майстер-класи, інформаційні блоки, мозкові штурми та флешмоб. У пошуках майбутнього місця роботи - сотні маріупольців. Переважно, це молодь. Саме для них сьогодні в "Українському домі" й влаштували ярмарок вакансій.

Нині у попиті - робітничі професії, підкреслюють фахівці. На підприємствах Групи Метінвест гарантують стабільність, соціальну підтримку та кар'єрний ріст. Також спеціалісти нагадують, студенти ліцеїв та коледжів зможуть отримувати стипендії. Розмір виплат від металургів до 1200 гривень.

«Слюсарі-ремонтники, газорізальники, електрозварники, електромонтери, верстатники широкого профілю на даний момент дуже затребувані на підприємствах. Багатьох, звичайно, цікавлять вакансії інженерного напрямку, економісти. На даний момент у нас є, просимо надіслати резюме, яке обов'язково розглянемо», - зазначила спеціалістка Центру кар'єри Метінвест Надія Мірошникова.

Крім того, сьогодні всі охочі писали резюме, спілкувалися з роботодавцями, проходили тренінги, працювали над творчими проєктами.