18:47, 27 січня

Які рішення сьогодні прийняли депутати на сесії міської ради?

Побори з батьків - у минулому. Маріупольські депутати перейменували комунальну пральню у сервісний центр і розширили послуги установи. Які ще рішення ухвалили депутати?

поділитись:
Які рішення сьогодні прийняли депутати на сесії міської ради? - фото 1

Перша сесія міськради у новому році. На порядку денному понад 150 питань. Розпочалося засідання зі звіту - в Маріупольскій прокуратурі №2 торік здійснили процесуальний нагляд більше 12,5 тисяч проваджень. Наголошують, підвищився рівень підліткової злочинності.

«В порівнянні з 2019 роком, коли ми відмічали зниження кількості вчинених злочинів неповнолітніми, в минулому році їхня кількість зросла. Тому я закликаю відповідні служби об'єднатись навколо цієї проблеми», - акцентував керівник маріупольської місцевої прокуратури №2 Андрій Крамчанінов.

Об'єднатись вирішили і депутати. Майже одноголосно ухвалили рішення про перейменування комунальної пральні на Сервісний центр закладів освіти.

«Мали про це дискус у попередні п'ять років щодо створення комунальної установи, яка буде обслуговувати зараз всі наші школи, всі наші дитячі садочки. Хочеться, щоб батьки не були вимушені скидатися грошима на якісь аварійні ремонти, на якісь такі речі, які зараз буде робити ця комунальна установа», - зазначив депутат Максим Бородін.

Також на сесії подовжили міську програму "Теплий дім". На реалізацію енергоефективних заходів на цей рік виділили близько півмільйона гривень. Окрім цього, в департаменті фінансів доповіли про резервний фонд, з якого виділили гроші на боротьбу з коронавірусом. З п'яти мільйонів гривень залишилося більше мільйона.

«Департаменту охорони здоров'я міської ради зменшено на суму 1 462 640 гривень у зв'язку з відсутністю на ринку апаратів ШВЛ та відновлено резервний фонд бюджету міста Маріуполь», - розповіла в. о. директорки департаменту фінансів Анастасія Смородська.

Понад 400 тисяч гривень із міського бюджету направили на допомогу маріупольцям: дитині, хворій на онкологію і постраждалим від пожежі.