19:01, 18.08.2020

Які вигоди отримають маріупольці після створення ОСББ

На Лівобережжі мешканці багатоповерхівки за програмою підтримки об’єднань встановили спортивні та ігрові майданчики. Також маріупольці облаштували зони відпочинку, озеленили двір, відремонтували дах та замінили вікна. В яких ще проєктах можуть взяти участь?

поділитись:
Які вигоди отримають маріупольці після створення ОСББ - фото 1

Лівобережний район Маріуполя. У дворі грати у футбол - можна. Спортивне поле огороджене, є і спеціальне покриття. А для молодших дітей встановили ігровий майданчик. Сергій Падалко майже щодня приводить сюди шестирічну донечку.

«Змінилося до невпізнання, від старого все, що залишилося ..., а нічого, дерева тільки що може бути. Виходимо днем, ввечері, вранці - постійно дитячий сміх, крик, звичайно, стало набагато краще», - каже мешканець будинку.

Три роки тому мешканці перейшли в ОСББ. Згодом об'єдналися і сусіди. Голова ОСББ Ірина Бондарчук розповідає, за цей час відновили дах, замінили електричні мережі, вікна і каналізацію. Підписали меморандум з міськрадою про подовження програми підтримки ОСББ.

«Ми хочемо утеплити наш величезний красивий будинок, щоб він став теплим за програмою "Енергофонду". Зараз входить програма тільки по підтримці ОСББ», - розповідає Ірина Бондарчук.

Усього в місті зареєстровано 870 об’єднань. А це - майже половина житлового фонду Маріуполя, кажуть чиновники. За те, аби продовжувати оновлювати і облаштовувати будинки, і маріупольські депутати. Вони підтримують програму, яку ініціював міський голова Вадим Бойченко.

«Потрібно підтримувати людей, які не словами, а справами кожен день доводять і показують, як потрібно жити, як потрібно міняти наше місто на краще і що потрібно робити, щоб наше місто змінювався, а з ним і наші жителі», - каже депутат міської ради Володимир Курський.

Підтримують мера і в асоціації ОСББ Кальміуського району. Це питання жителі обговорили на нараді.

«Я вважаю важливим підтримати його Блок і з командою Вадима Сергійовича Бойченко, ми з вами будемо підтримувати і продовжувати активно розвивати не тільки ОСББ, а й громадський транспорт, капітальний ремонт доріг, шкіл, лікарень, парків. І це все реальні справи, які зроблять наше місто більш комфортним і затишним», - зазначила голова правління асоціації ОСББ "Веста-К" Галина Дрот.

А зробити місто комфортнішим можна тільки з професійною командою, наголосив Вадим Бойченко.

«У нас буде ОСББ? Що вони робили - вони піднімали руки. Говорили, буде ОСББ, буде ця підтримка. І тоді було важко створити ці перші 4 ОСББ, а сьогодні це тисяча. Потрібно це продовжувати? Потрібно. Я сам не зможу нічого зробити, якщо у мене не буде підтримки. Тому я сьогодні говорю, що об'єднуємося в Блок Вадима Бойченко».

Амбітні проєкти в Маріуполі реалізують за підтримки депутатів.