10:45, 11 березня

Їдять у церкві, а смітять у дворах. Конфлікт у Приморському районі

На місцевих безхатьків скаржаться мешканці багатоповерхівки на проспекті Луніна. Наголошують, ті приходять до церкви за їжею, обідають, а потім одноразовий посуд та пляшки викидають під вікна будинків. До того ж - на газонах та під парканами влаштовують вбиральню.

поділитись:
Їдять у церкві, а смітять у дворах. Конфлікт у Приморському районі - фото 1

Місцеві жителі обурені. Двори безхатьки використовують як вбиральню. Серед кущів залишають речі, пляшки з-під алкоголю, пакети та фекалії. А коли потеплішає, безпритульні знову ховатимуться серед листви. З цього приводу місцеві жителі говорили і зі священником храму, в якому підгодовують людей, і з самими порушниками чистоти, і з депутатами.

У храмі наголошують: бесіди з безхатьками - проводять. Просять, аби ті не смітили. Вішають оголошення. Та дослухаються - не всі, підтверджують і служителі церкви, і мешканці сусідніх будинків. Настоятель храму отець Уар підкреслює: окрім діалогу, просять безхатьків приносити багаторазовий посуд.

«Але ж, ви знаєте, всі люди різні. Я ж сам ходив, буває, біля церкви. Вони щось накидають, але у дворах я не бачив, щоб вони щось залишали, по-перше. Та, по-друге, напевно, треба, щоб краще двірники працювали. Тим більше, ми нічого протизаконного не робимо», - каже настоятель храму святого Петра Могили.

У пресслужбі міськради нас запевнили: можуть вирішити лише проблему з вбиральнею: поставити біотуалет. Для цього людям треба колективно поскаржитися до контакт-центру, у відділ звернень або ж до ДРЖКІ.