15:55, 06.12.2021

З 7 грудня Донецька область стане "жовтою"

На позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішили послабити карантин у 8 областях України. Серед них і Донеччина.

поділитись:
З 7 грудня Донецька область стане "жовтою" - фото 1

 

Державна комісія вирішила скасувати з 00 години 00 хвилин 07 грудня 2021 року «червоний» рівень епідемічної небезпеки на території Донецької, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Луганської, Львівської, Одеської, Рівненської, Херсонської областей та міста Києва.

Варто зазначити, що з 6 грудня в Україні діють нові карантинні обмеження для "жовтого" рівня епіднебезпеки. Тепер відвідувати громадські заклади зможуть лише ті, хто отримав принаймні одну дозу щеплення проти COVID-19 та має відповідний документ – «жовтий» COVID-сертифікат чи довідку 063/о.

Для обслуговування відвідувачів та клієнтів працівникам ресторанів, готелів та спортзалів доведеться мати принаймні одне щеплення проти COVID-19. Водночас для відвідування громадських закладів можна буде використовувати і негативний тест, який чинний 72 години, або альтернативний документ — COVID-сертифікат про одужання. А громадські заклади не зможуть обслуговувати клієнтів, а також допускати до роботи тих, хто не має одного з перелічених документів.

У Донецькій області за добу 4 смерті та 290 нових хворих. У лікарнях області перебувають 1523 особи.