14:15, 21.07.2021

«Запитай у лікаря»: чи варто алергікам робити щеплення від коронавірусу

Чи варто алергікам робити щеплення, які захисні маски та антисептики можуть зашкодити - професор Юрій Бісюк відповідає на запитання, які хвилюють багатьох.

поділитись:
«Запитай у лікаря»: чи варто алергікам робити щеплення від коронавірусу - фото 1

 

Він долучився до популярного медійного проєкту і майже годину спілкувався з глядачами.

Стажування у Сполучених штатах, Європі та Ізраїлі. Спільні проєкти із медиками Бостона й Вашингтона. Всесвітній досвід боротьби з алергією професор Юрій Бісюк використовує для допомоги українським пацієнтам.

До лікаря звертаються тисячІ людей. Найпопулярніші - алергії на пилок рослин, укуси комах, продукти та ліки. А нещодавно з незвичайною скаргою прийшла жінка з чоловіком.

Через пандемію коронавірусу з’явилися нові виклики. Алергію може спровокувати навіть антисептик, якщо неякісний, каже професор. Тому радить ним не зловживати, й ліпше засіб купувати в аптеці. А деякі захисні маски можуть містити алергени.

Алергіки змушені системно вживати лики, щоб зупинити прояви незручної та небезпечної хвороби. Таке лікування іноді може допомогти перенести коронавірус у більш легкій формі.

Під час масштабної вакцинації проти коронавірусу, Юрій Бісюк радить алергікам не відмовлятися від щеплення.

Онлайн-зустрічі з експертами - щотижневі. Повну версію ефіру можна побачити на сторінках Фонду Ріната Ахметова в соціальних мережах. Загальне охоплення проєкту на діджитал-майданчиках - майже 12 мільйонів переглядів.