Затримано двох маріупольців, які підозрюються в обкраданні приватних будинків

Затримано двох раніше судимих маріупольця. Правоохоронці їх підозрюють в серії крадіжок з приватних будинків на Лівобережжі.

На даний час молодих людей 87 і 94 року народження пов'язують з 9 крадіжками. Вони обирали будинки з відкритими вікнами і проникали в них поки власників не було вдома. Брали гроші і побутову техніку. Крадене продавали. По їх сліду правоохоронці йшли кілька тижнів.

Зараз відкрито кримінальне провадження. Підозрюваним загрожує до 6 років за ґратами, - повідомляє прес-служба Центрального відділу поліції.

#Маріуполь #Поліція #окна #Крадіжка

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Російський безпілотник здійснив атаку на пасажирський поїзд, що курсував між Києвом та Сумами: світлини наслідків.
Гуманітарна підтримка для внутрішньо переміщених осіб у Кривому Розі: які дії необхідно вжити.
Основні події ночі та ранку неділі 8 березня: влучення снаряда в потяг на Сумщині, більше 120 бойових зіткнень, а також напад на рятувальників у Харківській області.
Теги