15:00, 26.05.2020

Згвалтування в поліції Кагарлика: один із затриманих працював в маріупольському райвідділі

Один з підозрюваних у зґвалтуванні у Кагарлику Микола Кузів був учасником АТО і служив у поліції Маріуполя.

поділитись:
Згвалтування в поліції Кагарлика: один із затриманих працював в маріупольському райвідділі - фото 1

Про затримання двох поліцейських Кагарлицького відділення поліції стало відомо 25 травня.

Згвалтування в поліції Кагарлика: один із затриманих працював в маріупольському райвідділі - фото 18083

 

Як з'ясував сайт "Сегодня" з власних джерел в МВС, жінка, яка заявила про злочин - свідок у справі про крадіжку. Підозрюються її знайомі.

"Згвалтування було скоєно прямо у відділенні поліції, підозрювані - співробітники кримінального блоку поліції, простіше кажучи - оперативники", - розповіли правоохоронці.


У свою чергу в Госбюро розслідувань заявили, що жінка була згвалтована кілька разів.

"За попередньою інформацією, в ніч з 23 на 24 травня оперуповноважений в своєму службовому кабінеті застосував тортури до жінки, яку викликали в поліцію як свідка - одягав на неї протигаз, застосовував наручники і здійснював постріли з табельної зброї над головою. Після цього кілька разів згвалтував потерпілу", - повідомила прес-служба ГБР.


Сьогодні вранці, 26 травня, заступник міністра МВС Антон Геращенко на своїй сторінці в Facebook підтвердив, що затриманими за підозрою в згвалтуванні дійсно є Микола Кузів та Сергій Сулима.

"Ось так буде з кожним, хто, одягнувши погони і отримавши владу, порушить Закон і вчинить злочин. На фото - колишні співробітники поліції, обґрунтовано підозрювані в згвалтуванні, тортури і побиття - Микола Кузів та Сергій Сулима в слідчому ізоляторі", - повідомив Геращенко .


Відомо, що 35-річний Микола Кузів родом зі Львівської області, колишній учасник АТО. У нього є дружина і двоє синів. Раніше він працював у поліції Маріуполя. Про нього згадується на офіційному сайті поліції міста.

Згвалтування в поліції Кагарлика: один із затриманих працював в маріупольському райвідділі - фото 18080

 

"У той час, коли деякі з правоохоронців не витримали навантаження і умов несення служби в зоні АТО і покинули ряди поліцейських, капітан Микола Кузів, залишивши вдома у Львівській області сім'ю, відправився на Схід, щоб власноруч наближати світ і забезпечити безпеку жителів прифронтового Маріуполя" , - розповідається на сайті поліції Маріуполя.


При цьому, як заявив глава поліції Київської області Андрій Нєбитов, підозрювані в страшному згвалтуванні Микола Кузів та оперуповноважений Сергій Сулима нічим особливим не відзначилися на роботі. Він зазначив, що за час своєї служби в правоохоронних органах фігуранти нічого суттєвого не зробили, не розкрили жодного резонансного злочину і не затримали жодного небезпечного злочинця.

Згвалтування в поліції Кагарлика: один із затриманих працював в маріупольському райвідділі - фото 18081
"Один з них сьогодні звільнений з поліції за порушення службової дисципліни, яке зробив напередодні. Другий був уже "на виході", мав дисциплінарне стягнення - неповну посадову відповідність", - зазначив начальник ГУ НП в Київській області.


Так само, Небитов анонсував чистки в рядах поліції.

"Ми повинні виявляти злочинців в своїх рядах, без різниці якою формою або маскою прикриваються ці люди. Це і є справедливість. Здійснив - відповідай! Перші управлінські та кадрові рішення вже прийняті. Ряд поліцейських будуть притягнуті до кримінальної та дисциплінарної відповідальності. Деякі керівники будуть звільнені з займаних посад", - зазначив Небитов.
Джерело: segodnya.ua