Жителі Донеччини торгували фальсифікованим алкоголем. Їх викрили правоохоронці

Оперативники провели санкціоновані обшуки за місцями зберігання, реалізації фальсифікованого алкоголю та за місцем проживання порушників. Про це повідомляє пресслужба поліції Донеччини.

Правоохоронці вилучили 3641 літр алкоголю з наліпками логотипів різних українських товаровиробників, а також 100 тисяч гривень, «чорнові» записи та марки акцизного податку України з ознаками підробки.

Як з’ясували правоохоронці, налагодили підпільний бізнес жителі Костянтинівки. Вони реалізовували підакцизну продукцію через роздрібну торговельну мережу міста та області. Пропонували «алкоголь» як у скляній тарі, так і у тетрапаках

Загальна вартість вилученої у порушників продукції сягає 650 тисяч гривень.

#Донецька область #Поліція #алкоголь

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Російські війська завдали удару по Дніпру, внаслідок чого в місті спалахнула пожежа.
Глава держави висловив занепокоєння щодо ймовірних масштабних нападів Російської Федерації на територію України.
15 квітня в Дніпрі оголошено днем скорботи.
Теги