13:14, 10.04.2020

Жителька Донеччини врятувала 3-річного хлопчика, який загубився

Дівчина знайшла малюка на вулиці та зателефонувала до поліції. Його батьки у стані алкогольного сп’яніння навіть не помітили відсутності сина.

поділитись:
Жителька Донеччини врятувала 3-річного хлопчика, який загубився - фото 1

Подія сталася у Волновасі. До поліції зателефонувала 18-річна місцева мешканка й повідомила, що знайшла на вулиці хлопчика на вигляд 3-4 роки. Дитина була легко одягнена, і ходила слідом за літнім чоловіком, який стверджував, що її не знає.

Дівчина одягла хлопчика у свою куртку, нагодувала та намагалася самостійно з’ясувати, хто його батьки і де вони живуть. Однак, усі зусилля виявилися марними, оскільки малюк не розмовляє. Тому рятівниця повідомила про подію на "102" і залишалася з дитиною до приїзду поліції.

Уже через 10 хвилин маленького мандрівника доставили додому.

Як з’ясували правоохоронці: "Батьки вживали спиртні напої, потім "відпочивали", а їхні троє дітей залишилися без нагляду. У цей час найменший із них вийшов на вулицю і блукав, допоки на нього не звернула увагу перехожа".

Про те, що дитини немає вдома, батьки дізналися тільки після приїзду поліції. На них склали адмінпротокол.

"Поліція висловлює подяку Дар’ї Турчиній, яка не лишилась осторонь та допомогла врятувати дитину від можливої небезпеки", - пише прес-служба поліції Донеччини.