11:14, 25.11.2020

Жителю Костянтинівки у Львові пересадили серце

Вихідними у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова пересадили серце і дві нирки. Про це написав у своїй сторінці у Facebook генеральний директор лікарні Олег Самчук.

поділитись:
Жителю Костянтинівки у Львові пересадили серце - фото 1

Донором став чоловік 28 років. У нього діагностували інсульт. Лікарі тиждень боролись за його життя, але мозок чоловіка помер. Після того, як консиліум лікарів це підтвердив, рідні погодилися на донорство.

Це були мама, сестра і вагітна їхнім первістком дружина. Вона першою без зайвих розмов погодилася підписати документи.

Його (серце, прим. редактора) отримав 36-річний житель Костянтинівки. Тато двох дітей. Власне серце у нього було збільшене в чотири рази! Це наслідок перенесеного у дитинстві грипу з ускладненням, написав Олег Самчук.

Операція тривала від опівночі до сьомої ранку. Зараз пацієнт уже у відділенні інтенсивної терапії. Поки все під контролем.

Щодо нирок: одну отримав 51-річний львів'янин, який десять років мав хронічну хворобу нирок і останні два був на діалізі, іншу - киянин. 2012 року йому уже пересаджували нирку в Білорусі, але вона втратила свої функції і від березня він був на замісній нирковій терапії.

Обидві операції минули добре, нирки працюють.

Також лікарям допомогав лікар Борис Тодуров. Для того, щоб ця трансплантація відбулася, він з Маріуполя добирався до Львова гелікоптером і літаком.