19:34, 08 червня

15-річчя святкує найбільша промислова компанія держави - Група Метінвест

Вони інвестують в Україну та роблять продукт світової якості. До цієї дати на нашому телеканалі стартує цикл сюжетів - 15 років соціальної допомоги Маріуполю. Як завдяки підтримці металургів у місті вдалося вивести надання адміністративних послуг на новий рівень?

поділитись:
15-річчя святкує найбільша промислова компанія держави - Група Метінвест - фото 1

Отримати закордонний паспорт чи оформити субсидію, подати заяву на нарахування пенсії або ж соціальної допомоги. Усе це можна зробити в одній будівлі - у найбільшому Мультицентрі країни. Його відкрили у жовтні 2019-го. Там відвідувачі не збираються у коридорах. Бо в установі працює електрона черга.

Центр надання адміністративних послуг у Маріуполі. Будівлю оновили у межах партнерства Групи Метінвест, Фонду розвитку Маріуполя, муніципалітету та європейських партнерів. Завдяки інвестиціям металургів виконані ремонтні роботи та облицювання, обладнана система відеоспостереження. Тут можна отримати 340 послуг.

Ще один ЦНАП відкрили у Маріуполі у 2018-му році в одному з торговельних центрів міста. Жителі сервісом задоволені.

А поряд з ЦНАПом - Сервісний центр МВС. Тут видають зокрема посвідчення водія, довідку про відсутність судимості, а ще у цій установі можна зареєструвати автівку.

Група Метінвест виділила понад 20 мільйонів гривень на удосконалення сервісу надання адміністративних послуг у Маріуполі. Вже 15 років Метінвест допомагає розвиватися Маріуполю та робить комфортнішим життя людей у місті.