18:45, 29 березня

153 викладачі з Маріуполя, Сартани та Мангуша долучилися до освітнього проєкту Steam Camp

Це спільний проєкт групи Метінвест і "Фонду розвитку Маріуполя". Вчителі вчаться створювати мультики, роблять презентації на смартфонах та опановують соцмережі. Набуті знання допоможуть на практиці легше пояснити фізику, математику та хімію.

поділитись:
153 викладачі з Маріуполя, Сартани та Мангуша долучилися до освітнього проєкту Steam Camp - фото 1

Маріупольські педагоги продовжують роботу в проєкті "Steam Camp". Опановують нові форми та методи навчання.

«В деяких питаннях діти йдуть попереду, бо вони більше розуміються на техніці і як її використовувати. Але ми вже знаємо, як це використати так, щоб ми були попереду і їх вели за собою», - каже вчителька математики Світлана Поліщук.

"Steam Camp" - спільна програма Фонду розвитку Маріуполя та групи Метінвест. На другому тематичному модулі викладачі вчаться застосовувати діджитал інструменти. Стім-підхід дозволяє поєднувати декілька дисциплін. Тому на практичній частині педагоги працюють у групах. Разом з тренерами проєкту освітяни вчаться створювати презентації за допомогою смартфонів.

За словами організаторів, проєкт покликаний змінити погляд на освіту. По завершенню програми педагоги зможуть обмінюватись набутим досвідом. Аби учні - полюбили точні науки і в майбутньому обирали технічні спеціальності.
Крім того ініціатива навчить застосовувати нові знання на практиці. Задля цього на підприємствах групи Метінвест вже працює дуальна система освіти, коли учні вчаться не лише за партою, а й на виробництві.