12:45, 24.10.2020

212 019 бюлетенів в Маріуполі визнані зіпсованими. У Києві екстрено друкують нові

Маріупольська міська територіальна комісія визнала недійсними більшу частину бюлетенів. які приїхали до Маріуполя.

поділитись:
212 019 бюлетенів в Маріуполі визнані зіпсованими. У Києві екстрено друкують нові - фото 1

Бюлетені для голосування на місцевих виборах Маріуполь замовляв у держпідприємства "Зоря" в Києві. Вчора готова продукція прибула в місто. Однак виявилося, що із замовлених 305 777 бюлетенів 212 тисяч приїхали з помилкою. Проблеми виявили ще вчора ввечері при їх розпакуванні: в деяких фаміліях і ініціалах були відсутні літери або були неправильними.

 

Тоді ж маріупольська міська територіальна комісія прийняла рішення виставити претензію підприємству виробнику, розповів предедатель Анатолій Паламійчук. І ті погодилися виправити помилки.

Ще ввечері місто виділило транспорт і в супроводі нацполіціі він відправився до Києва, де вже вночі розпочався друк нових бланків. Здати членам комісії в друкарні їх обіцяють до 14 години сьогодні. І їх відразу повезуть в Маріуполь. У комісіях сподіваються, що бюлетені встигнуть приїхати в місто і голосування не буде зірвано.

Старі бланки з помилками сьогодні після голосванія членів комисси були визнані зіпсованими. Згідно з процедурою їх погасять і занесуть в протоколи як не використані, і будуть зберігати до закінчення виборів. Зовсім скоро в місті відбудеться брифінг міської ради на цю тему. Подробиці повідомимо додатково.