19:36, 03.08.2020

#НашВершинін - маріупольці влаштували онлайн-флешмоб

Мета флешмобу - підтримати начальника Управління патрульної поліції. Нагадаємо, його усунули з посади після того, як працівники ДБР та СБУ затримали чотирьох правоохоронців, які займалися незаконним обігом наркотиків та хабарництвом.

поділитись:
#НашВершинін - маріупольці влаштували онлайн-флешмоб - фото 1

Справжній поліцейський, порядна людина, наш Вершинін... На підтримку головного поліцейського Маріуполя у мережі - десятки публікацій. Від колег, громадських активістів, журналістів, медиків, освітян... Лист-звернення до начальника Департаменту Патрульної поліції Євгена Жукова. Уже підписали понад 500 людей.

«Ми підтримуємо Вершиніна не тому що він Ангел у плоті. Це звичайна людина, він просто дуже круто робить свою роботу. Тому що це людина, яка на своєму місці. З мого боку, солідаризація, з таким же дончанином, як і я. Близька його позиція, зробити цей світ кращим, не десь де вже добре. А де можна ці зміни побачити», - каже активістка Діана Берг.

Новина про усунення Вершиніна з посади з'явилася майже одразу після затримання його підлеглих. Нині чотирьох поліцейських підозрюють у незаконному обігу наркотиків та хабарництві. Якщо провину доведуть, їм загрожує 10 років ув'язнення.

Сам Михайло Вершинін від відеокоментарів поки відмовляється. У приватній переписці дізнаємося: своє відсторонення поліцейський вважає звичайною процедурою слідства.

«Керівник відсторонюється, в тому числі, щоб не впливати на розслідування. Це законно. За підсумками, моє керівництво буде приймати рішення про доцільність перебування на посаді. Якщо не зміняться обставини, на службі повинен бути з 11 серпня. Відсторонений до кінця службового розслідування».

Підтримка маріупольців - мотивує, каже Михайло. І дякує всім, хто не залишився осторонь. Колеги кажуть: саме завдяки Вершиніну в Маріуполі запрацювала поліція нового формату.

«Це людина, яка завжди підтримувала і надихала. З перших днів робити, цей керівник, який не знаходився постійно в кабінеті. Він був з нами навіть на дитячих заходах. Це керівник, який разом з ротами виходив на патрулювання, питав чи все добре, допомагав і був таким активним поліцейським. На рівні з іншими», - каже партульна Євгенія Іванченко.

Та додає, усією командою чекають на повернення свого керівника.