14:28, 02 липня

У Маріуполі потонув 7-річний хлопчик. Поліція з'ясовує подробиці події

Хлопчик зник ввечері 1 липня на пляжі біля залізничного вокзалу. Всю ніч його шукала поліція. А вранці близько 7 ранку його тіло виявили рятувальники.

поділитись:
У Маріуполі потонув 7-річний хлопчик. Поліція з'ясовує подробиці події - фото 1

Про зникнення дитини повідомили батьки. На пошуки малюка був кинутий весь особовий склад поліції Маріуполя, кінологи, чергові станцій і рятувальники.

У Маріуполі потонув 7-річний хлопчик. Поліція з'ясовує подробиці події - фото 21242

 

І тільки вранці його тіло без ознак життя в воді виявили рятувальники. За попередніми даними дитина потонула. З неофіційних джерел відомо, що у дитини був ДЦП.

За фактом загибелі хлопчика відкрито кілька крімільних впроваджень: по ст. 115 (нещасний випадок) і ст. 166 «Злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена ​​опіка чи піклування».

«Якщо в рамках кримінального провадження під час встановлення усіх обставин будуть виявлені факти, які будуть говорити про інші події і буде потрібна перекваліфікація. Буде зроблена перекваліфікаія», - зазначив пресофіцер ГУНП в Донецькій області Олександр Полосухін.

Всі обстаятельства трагедії з'ясовуються. Це вже п'ятий трагічний випадок на воді в цьому році у Маріуполі. Четверо дітей потонули і один серйозно травмувався, - повідомляє пресслужба Центрального відділу поліції.