20:02, 13.10.2020

На вулиці Олімпійській з’явився «Затишний двір»

Новий асфальт, зелені насадження, альтанки, дитячі та спортивні майданчики. У мешканців будинків на вулиці Олімпійська з’явився спільний «Затишний двір».

поділитись:
На вулиці Олімпійській з’явився «Затишний двір» - фото 1

Новий "Затишний двір" між будинків 161 та 163 на вулиці Олімпійській. Щодня грати проходять двійнята Євгенія та Сергій. Тут у кожного - свої розваги, розповідає матуся.

«Дуже подобається майданчик: все упорядковано, пісок хороший, дітям падати м'яко. Все є: і гори, і тренажери, їм все подобається тут, тому сюди часто приходимо. У нас у дворі, на жаль, немає. Старе, невпорядковане, камені, булижники, тому там ми не гуляємо», - каже мешканка сусіднього будинку.

Пані Ельза згадує, як виглядав майданчик до реконструкції.

«Крамничок не було, була одна гірка, був якийсь павучок, але єдине, про що ми шкодуємо, - це були якісні, добротні турніки, два турніка. Більше нема про що шкодувати. Нам завезли землю. Всі ми спільно робили ці клумбочки, кожен садив квіти, активно дуже, дружно. Взагалі, дуже дружний будинок у нас», - розповідає мешканка 163 будинку Ельза.

Зібралися з мешканцями, обговорили, яким хочуть бачити свій двір, та звернулися до міста за допомогою. Тепер пишаються результатами, ділиться голова ОСББ 161 будинку.

«Спроектували ось ці всі каруселі, гойдалки і наші ось ці стоянки. Підписали договір, приїхав архітектор. Вийшло дуже красиво, два кільця і самі дитячі майданчики розташовані в цих кільцях, такого як би ніде немає, але у нас вийшов самий затишний двір», - каже Володимир Фарін.

У цьому районі мешкає й депутат міськради Богдан Дужик, тому вирішив подивитися, як у сусідів.

«У нашому районі дуже багато таких двориків, він є теж таким прекрасним. Ми бачимо, що мешканці цього двору багато зробили також для цього, вони приймали участь у різних конкурсах. І мені хочеться, щоб такі дворики були у кожному нашому дворі».

До мешканців будинку приїхав і міський голова Вадим Бойченко.

«Ми виходимо і починаємо спілкуватися, ми починаємо один одному довіряти, ми пізнаємо один одного. Я дивлюся, як двори наповнюються. Згадати страшний 15-16 рік, були двори наповнені людьми? А сьогодні життя повертається, і ми тільки на початку шляху, хочеться швидше і більше, звичайно, хочеться і я хочу», - сказав Вадим Бойченко.

Із головами ОСББ мер підписав меморандум про співпрацю.