22:01, 22.05.2020

На аглофабриці комбінату імені Ілліча завершили монтаж комплексів газоочистки

Свою частину - виконали, тепер справа за італійськими фахівцями. Що дасть монтаж комплексів газоочистки на комбінаті місту?

поділитись:
На аглофабриці комбінату імені Ілліча завершили монтаж комплексів газоочистки - фото 1

Систему газоочистки - домонтували. Тепер - випробують. Пан Юрій працює інженером на аглофабриці. Зараз - стежить за тестуванням обладнання. Запевняє - усі показники у межах норми.

"Тут на моніторі бачимо температуру підшипника приводного і холостого, вібрацію також. Тут температура вібрації ексгаустера, тут температура і вібрація двигуна", - каже інженер відділу автоматизації Юрій Степаненко.

Металурги згадують - модернізацію очисних споруд на аглофабриці почали ще у 2012 році. Згодом встановили вдосконалені циклони, побудували потужний рукавний фільтр.

"На даний момент, як уже було сказано, ми проводимо гарячі випробування рукавних фільтрів на зоні спікання агломашини 1, 3, 4, 6, 10, 12 і зону охолодження агломашини 10, 12 Все проходить в штатному режимі", - розповідає начальник аглофабрики ММКІ Групи Метінвест Андрій Турбаба.

Спеціалісти наголошують - завдяки новій системі двоступеневої очистки аглогазів планують знизити викиди пилу до європейських норм.

"Перший ступінь очищення відбувається на циклони, які ми теж модернізували. Відсівати велика фракція. Далі газ надходить на рукавних фільтрів, де відбувається повна його очищення від пилу і сірки", - зазначає керівник групи механіків ТОВ "Метінвест Інжиніринг" Михайло Степаненко.

У Групі Метінвест підкреслюють - повне завершення проєкту - за італійськими фахівціями. Вони повинні були встановити необхідне програмне забезпечення, проте через карантин не закінчили роботи. Тепер металурги очікують на пом'якшення обмежень.

Читайте також: На комбінаті імені Ілліча встановили нову систему аспірації третьої доменної печі