20:25, 26.08.2020

У Маріуполі стає більше «Затишних дворів»

Смарт-технології, економія, капітальні ремонти та облаштоване подвір'я. Усе це - про громадський проєкт "Затишний двір".

поділитись:
У Маріуполі стає більше «Затишних дворів» - фото 1

До проєкту долучилися і мешканці будинку на вулиці Новоросійській, які вже оцінили зміни. Тепер на їх подвір'ї кожен знайде затишний куточок. На дитячих майданчиках - ігри та розваги для малечі. Поруч, на лавках - комфорт бабусям. Одна з них, пані Тетяна, ділиться враженнями:

«Подивіться, доріжки у нас, дитячий майданчик прекрасна, ось я сиджу тут, тут місце моє зазвичай, тому що і вранці, і ввечері холодок тут. Загалом, мені дуже подобається».

Життя мешканців цього будинку змінилося завдяки створенню ОСББ, розповідає голова Тамара Стоякіна. Каже, окрім подвір'я оновили покрівлю, фундамент, замінили вікна та електромережі.

Оцінив оновлення і міський голова Вадим Бойченко. Наголосив, все це реалізується завдяки спільним зусиллям влади та маріупольців. У планах і надалі реалізовувати стратегію. Будувати водоочисний завод, оновлювати транспорт, вирішувати проблеми жителів, створювати нові проєкти та програми.

«Є план розвитку нашої території, який прописаний стратегією 2021. Ми плануємо зробити такий план до 30 року. Ми говоримо про проблеми міста Маріуполя, тому в Маріуполі з'являється маріупольська партія. Я на вівтар честі і совісті поставив своє прізвище, що з'являється партія "Блоку Вадима Бойченко", щоб було чітко зрозуміло, що в цю партію входять тому люди, які були зі мною поруч, професійні управлінці, які підтримувала мене в течение 5 років і я хочу , що б вони і далі змінювали зі мною Маріуполь», - наголосив Вадим Бойченко.

Підтримують ідеї розвитку міста від Вадима Бойченка і депутати міської ради.

«Команда Вадима Сергійовича працювала саме на загальний результат, щоб і депутати, і міська влада, і жителі на місцях були залучені в один творчий процес. Ніхто не прийде, а не зробить і не вирішить, ми повинні самі. Партія Блок Вадима Бойченко це Маріупольська партія, яка створена саме з тією метою, щоб і далі город розвивати», - зазначила Ірина Дудіна.

 

«Розвиваємо дитячий майданчик, відсипати крихтою дороги, це велика справа, це майбутнє, подивіться, які дитячі сади, які лікарні, це майбутнє. Якщо буде працювати партія "Блок Вадима Бойченко", буде працювати команда професіоналів», - впевнений депутат Костянтин Карнаух.