09:48, 14 вересня

За добу майже 2,5 тисячі нових хворих на коронавірус в Україні

Серед нових хворих на коронавірус і 6 жителів Донецької області.

поділитись:
За добу майже 2,5 тисячі нових хворих на коронавірус в Україні - фото 1

За добу в Україні проведено 15 920 тестувань. Виявлено 2462 нових випадків захворювання, 650 пацієнтів одужали, 33 померли.

У Дрнецкой області 13 вересня зафікрсіровано 3 нових випадки Covid-19 в Слов'янську і по одному в Святогорську, Бахмуті, Мірнограде. Поки, до 24 вересня, область залишається в "зеленій" зоні. Але цю позицію дуже легко втратити, написа на своїй сторінці в Facebook очільник області Павло Кириленко:

"Цей статус легко втратити, якщо рівень захворюваності продовжуватиме зростати так стрімко, як це відбувається впродовж останніх тижнів. Втрата статусу зеленої зони означатиме посилення карантинних обмежень, а разом із ними і тиску на економіку.
Тож закликаю всіх до відповідальної поведінки! Уникайте масових скупчень людей, ретельно мийте руки з милом, носіть індивідуальні засоби захисту. Так ви не тільки значно знизите ймовірність заразитися, але й посприяєте розвитку економіки регіону".
 

Як днями заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, в Україні з 15 вересня планують значно збільшити кількість тестувань на COVID-19. І якщо українці будуть дотримуватися протиепідемічних норм, то зможуть уберегтися до появи вакцини.