Патрульні надали домедичну допомогу водію, який в’їхав у стовп

Подія сталась сьогодні пообіді на вулиці Бахчіванджі. Патрульні надали домедичну допомогу шоферу, який втрапив у ДТП.

Під час патрулювання правоохоронці помітили авто, яке раптово змінило свій рух. Машина виїхала за межі проїжджої частини та врізалася в стовп лінії електропередач.

Патрульні під'їхавши до місця аварії відчинили двері ВАЗа. В середині вони виявили чоловіка в шоковому стані з травмами обличчя. Правоохоронці витягнули з салону шофера та зателефонували до швидкої. Після вони надали домедичну допомогу постраждалому.

Згодом водій пояснив, що під час руху в авто заклинило кермо. Уникнути численних травм хлопцю допоміг пасок безпеки.

Патрульні нагадують містянам бути обачними на дорозі та не забувати про пасок безпеки під час руху.

#ДТП #допомога #патрульні #травма

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Розділити Слов'янськ і Краматорськ: експерти вказують на ризики російських атак на залізничні маршрути та логістичні ланцюги Збройних Сил України.
Росія завдала удару по енергетичній інфраструктурі чотирьох регіонів України: у яких областях впроваджено графіки відключення електроенергії.
Нічний напад Росії на Дніпропетровську область: у Нікополі зафіксовано двох поранених. ФОТО
Теги