18:09, 14.08.2020

У конвертерному цеху комбінату ім. Ілліча запустили нові газоочисні установки

Інвестиції у проєкт з реконструкції газоочисних установок склали понад 167 мільйонів гривень. Реалізація проєкту дозволить знизити вміст пилу в газах у 4 рази.

поділитись:
У конвертерному цеху комбінату ім. Ілліча запустили нові газоочисні установки - фото 1

Реконструкція газоочисних установок міксерного відділення у конвертерному цеху металургійного комбінату імені Ілліча Групи Метінвест дозволила знизити вміст пилу в чотири рази, а також покращити екологію міста та умови праці робітників, стверджує начальник цеху Дмитро Через.

«Новітній на сьогоднішній день об'єкт, комплекс газоочисних споруд газів, що відходять міксерного відділення - це основне відділення, яке займається прийомом чавуну з доменного цеху. Після впровадження та установки рукавних фільтрів викиди повинні знизитися до європейських норм».

Усередині будівлі встановили зонти, заслони та газоходи. Нині газоочисні установки на двох міксерах - вже діють.

«Зараз при впровадженні цього нового комплексу ми повинні врахувати всі точки пилу і графітовиделенія, на будь-якому переділі, на будь-якому об'єкті, на будь-якому етапі виробництва», - розповідає начальник конвертерного цеху комбінату імені Ілліча Дмитро Черкез.

Фахівці "Метінвест-Промсервісу". Саме вони звели для нового обладнання фундамент, виконали будівельно-монтажні роботи та зібрали дві установки рукавних фільтрів.

«Складний монтаж був всередині міксерного відділення, тому що в зв'язку з тим, що у нас технологічне виробництво не зупиняється, ми спільно з цехом замовником намагалися знайти компроміси і з виробництва, і по монтажу будівельної частини. Для того, щоб не в збиток виробництву ми змогли виконати такі важливі роботи», - зазначив керівник проєктів та програм "Метінвест-Промсервісу" Юрій Михайличенко.

Інвестиції проєкту склали понад 150 мільйонів гривень.