11:37, 30.06.2020

29 громадян, які не змогли перетнути КПВВ, відправили на обсервацію

На Донеччині деякі громадяни не змогли перетнути лінію розмежування або встановити додаток «Дій вдома», аби піти на самоізоляцію

поділитись:
29 громадян, які не змогли перетнути КПВВ, відправили на обсервацію - фото 1

У Донецькій області на підконтрольній Україні території продовжують працювати КПВВ «Мар’їнка» (з 11:00 до 14:00) та «Новотроїцьке» (з 7:00 до 18:00). Проте з того боку, людей пропускати перестали. Прикордонники пояснюють жителям, які хочуть поїхати на тимчасово непідконтрольну територію, про усі ризики. І попереджають про необхідність 14-денної самоізоляції або обсервації, якщо людина захоче повернутися на підконтрольну територію.

Днями у «сірій зоні» застрягли люди. 26 червня до одного з медичних закладів області привезли 17 людей з КПВВ «Новотроїцьке». Також деяких громадян ще очікують.

На обсервацію у визначеному медичному закладі прийняли 29 громадян України, які намагалися перетнути лінію розмежування, але не змогли цього зробити або не змогли встановити мобільний додаток "Дій вдома", щоб дотриматися необхідних умов самоізоляції. - повідомляє на своїй сторінці у Фейсбуці Павло Кириленко.

Проте обов'язкової самоізоляції уникнути можна в разі проходження ПЛР-тестування на території України, про це днями повідомили у МОЗ.