19:14, 20 вересня

У Маріуполі пройшов Всеукраїнський турнір пам'яті Геннадія Узуна

Його вихованці перемагали на чемпіонатах світу та брали медалі Олімпіад. Традиційні змагання з греко-римської боротьби зібрали у Маріуполі понад сто учасників.

поділитись:
У Маріуполі пройшов Всеукраїнський турнір пам'яті Геннадія Узуна - фото 1

 

Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби пам'яті Геннадія Узуна організовують у Маріуполі вже одинадцяте. Окрім учасників та їхніх наставників віддати шану заслуженому тренеру прийшли й колишні вихованці.

Цього разу в змаганнях взяли участь юнаки до 14 років. Саме місцеві спортсмени та борці з Донеччини мали найбільше представництво на змаганнях. Загалом - понад сто борців.

«Харьковчане приехали, с Кривого Рога приехали, с Киева две команды приехало. Участники - младшие кадеты, это 2007-2008 год. Это один из этапов отборочных, можно так сказать, на чемпионат Украины. Лидеры - они всегда лидеры. Уже дальше будем рассматривать на чемпионате области», - розповідає головний секретар Всеукраїнського турніру пам'яті Г. Узуна Ігор Куріло.

Всього на Всеукраїнському турнірі пам'яті Геннадія Узуна розіграли одинадцять комплектів нагород. У п'ятьох вагових категоріях рівних не було маріупольським вихованцям.