19:50, 21.08.2020

29 років на одному підприємстві – історія металурга

Робочий колектив як друга родина. Саме так про свою роботу розповідає металург Олег Капля. Працювати на комбінат Азовсталь Групи Метінвест він прийшов 29 років тому - саме тоді, коли Україна отримала незалежність.

поділитись:
29 років на одному підприємстві – історія металурга - фото 1

Відповідальний та стриманий. Знайомтеся, це - Олег Капля. Чоловік працює майстром ділянки термічних печей на комбінаті Азовсталь Групи Метінвест. Каже, починає день з огляду та контролює процес роботи. Розповідає нам, як проходить гартування металу.

«Зараз на 120 метал у нас лежить, який пройшов загартування з відпустки. Потім йде на кишеню. Оператор по одному листу видає на шлепер і віддають на кишеню. Там його ріжуть, маркують і скидають на склад готової продукції. Чекаємо потім хутро випробування», - каже Олег Капля, майстер ділянки термічних печей комбінату "Азовсталь".

Зізнається, нині завдань більше, вони цікаві, мотивувальні. Запевняє, щодня - розвивається. Та звісно згадує і перший робочий день.

«На комбінат я прийшов в 91 році, 5 липня працював термістом 4 розряду прийшов з армії і відразу прийшов на завод».

Так і минуло 29 років. Змінилася посада, оновилося підприємство. Розвинулася і наша держава, наголошує металург.

«Спочатку, коли був розвал союзу було, звичайно, страшно, потім коли Україна стала незалежною - була перспектива в майбутнє».

Запевняє, стали з'являтися нові проєкти, програми, навчання та підвищення кваліфікації. І сподівається, що далі працювати буде ще цікавіше та перспективніше.