12:22, 13 серпня

5 маріупольців представлятимуть Україну на Паралімпійських іграх у Токіо

Наше місто на змаганнях представлятимуть паралімпійці-плавці: Олександр Комаров, Василь Крайник, Ярина Матло, Ярослав Семененко, Данило Чуфаров.

поділитись:
5 маріупольців представлятимуть Україну на Паралімпійських іграх у Токіо - фото 1

Дворазовий учасник Паралімпійських ігор і дворазовий срібний призер Чемпіонату Європи 2021 Олександр Комаров зазначив, участь в Паралімпійських іграх - це велика честь для кожного спортсмена.

Кожен з нас активно готувався для того, щоб гідно представити Україну і рідне місто. Виборемо нагороди і цим привітаємо нашу Україну з 30-річним ювілеєм Незалежності. Ваша підтримка - наша перемога! - сказав маріупольський спортсмен.

Провів спортсменів на Олімпіаду Президент Володимир Зеленський.

Незалежно від результату, я вважаю, що всі ви - вже чемпіони, вже переможці. І всі ці 30 років ви є одними з тих, хто підживлює нашу незалежність і надихає нашу країну ніколи не здаватися. Тому я вам дуже вдячний, як і кожен українець. І я вірю, що ви ще раз підтвердите це в найближчі два тижні в Японії, - зазначив Володимир Зеленський.

XVI літні Паралімпійські ігри пройдуть в Токіо 24 серпня - 6 вересня. У Паралімпіаді візьмуть участь 143 українські атлети, які будуть змагатися в 15 видах спорту, про це повідомляє сайт міської ради.