17:18, 12 січня

У 2020-му році маріупольський морський торговельний порт збільшив показники

Близько півтисячі суден і понад шість мільйонів тонн вантажів опрацьовано. І хоча навесні через пандемію коронавірусу вантажопотоки в інші країни призупинилися, підприємству вдалося уникнути збитків.

поділитись:
У 2020-му році маріупольський морський торговельний порт збільшив показники - фото 1

У 2020-му порт перевантажив майже півмільона тонн зернових. Побільшало роботи і в опрацюванні шроту та олії. Розширилася географія країн, в які з маріупольського порту експортують вантажі. Окрім цього, продовжують великий інвестиційний проєкт - будівництво зернового терміналу.

«За весь 2020 рік ми, орієнтовно, покажемо прибуток в розмірі 55 мільйонів. Це при тому, що за 19 рік портом був показаний результат мінус 35 мільйонів», - рассказав в. о. директора ДП "Маріупольський морський торговельний порт" Ігор Барський.

Завдяки таким результатам, керівництво порту повернуло на підприємство п'ятиденний робочий тиждень і збільшило зарплату. Аби й далі утримувати високу планку виробництва, на підприємстві взялися за оптимізацію. Переглянули доцільність роботи відділів в управлінні, скоротили посади заступників директора. Запрошують на роботу молодих фахівців.

«Хотілося б побачити порт через 10-15 років сучасним і ефективним підприємством», - зазначив Ігор Барський.

Завдання на новий рік - продовжувати розвивати підприємство і збільшити його конкурентоспроможність. Портовики впевнені, з надійною командою - це неодмінно вдасться.