19:05, 29.05.2019

5 по 0,5 коньяку, - патрульні відкачали чоловіка, який ледве не помер на узбіччі

5 по 0,5 коньяку, - патрульні відкачали чоловіка, який ледве не помер на узбіччі 29.05.2019

поділитись:
5 по 0,5 коньяку, - патрульні відкачали чоловіка, який ледве не помер на узбіччі - фото 1

Вчора ввечері під час патрулювання проспекту Нахімова, поліцейський автомобіль зупинили перехожі, які повідомили, що на узбіччі лежить непритомний чоловік. Інспектори привели до тями хлопця, який повідомив, що напередодні розпивав алкогольні напої з другом, після чого пішов додому. Також громадянин запевняв, що страждає на язву шлунку, а невідомі вдарили його в живіт, через що він зараз страждає – повідомляє патрульна поліція Донецької області.


Патрульні одразу викликали швидку, але поки карета їхала, потерпілий почав втрачати свідомість. Зрештою, старший лейтенант Самойлов перестав відчувати його пульс та одразу кинувся робити серцево-легеневу реанімацію. В подальшому дихання та пульс відновилися, і хоча у чоловіка ще були судоми, свідомість він більше не втрачав. Громадянина передали лікарям швидкої.


Патрульна поліція Донецької області звертається до громадян: якщо ви бачите людину, яка втратила здатність пересуватися, не зволікайте – телефонуйте на лінію 102 або 103! Пам’ятайте, своїми діями ви можете врятувати чиєсь життя!