10:05, 27 березня

27 березня - Міжнародний день театру

Перша професійна акторська трупа в Маріуполі виникла у 1878 році. Саме з цієї дати починається відлік історії театру. Останні 7 років маріупольський храм Мельпомени - єдиний професійний колектив в області. Нині в ньому працюють близько двохсот людей.

поділитись:
27 березня - Міжнародний день театру - фото 1

Велика сцена. Напередодні Міжнародного дня театру актори - все одно репетирують. "Біла ворона". Рок-опера. Це - перший досвід в історії нашої трупи. Режисерка - Анжеліка Добрунова. У ролях - майже пів сотні акторів.

«Актори - це особливі люди, цікаві. Тому що у них дуже тонка грань відчуття, дуже тонкі струни сприйняття світу, сприйняття людей. Вразливі, дуже добрі. От вони живуть так, вірять, що все навколо прекрасно, все кругом гарне, біле і пухнасте», - каже актор Андрій Луценко.

Народна артистка України Світлана Отченашенко, Ганна Фоменко, Олександр Арутюнян та Ганна Архіпова, Анатолій Шевченко, Валерій Сарбей, Сергій Мусієнко, Наталя Атрощенкова та Наталя Метлякова, Сергій Забогонський, Артур Войцеховський, Віра Шевцова, Ганна Немайєр... Всі - талановиті та наполегливі. А ще в театрі працюють три жінки-режисерки: Людмила Колосович, Євдокія Тихонова та Анжеліка Добрунова. Творчі та завзяті.

«Якщо ми будемо пам'ятати і слідувати все-таки традиціям театру, які б нові горизонти ми не відкривали, ми повинні пам'ятати, що театр завжди стоїть в усі часи, в усі епохи його розвитку, варто на гуманістичних позиціях: коли має перемагати добро, любов і відданість своїй справі», - каже режисерка-постановниця Донецького академічного обласного драматичного театру Анжеліка Добрунова.