19:30, 07.08.2020

9 серпня стартує перша зміна онлайн-табору у межах проєкту "Мирне літо - дітям Донбасу"

У зв'язку з карантином через пандемію коронавіруса шостий цьогорічний сезон "Мирного літа" відбудеться в онлайн-форматі.

поділитись:
9 серпня стартує перша зміна онлайн-табору у межах проєкту "Мирне літо - дітям Донбасу" - фото 1

Головною подією стане проєкт "Кіно Літо", завдяки якому діти набудуть базових навичок створення власного контенту.

«Діти дуже зацікавлені в тому, щоб вони вміли самі зробити якийсь відеоблог. Вони живуть в ютубі, вони живуть в інстаграме, це інше покоління, ідея класна!», - розповідає мама-вихователька дитячого будинку сімейного типу Олена Жербченко.

Її діти теж будуть приймати участь у проєкті. Окрім того, для учасників будуть організовані онлайн-заняття з досвідченим психологом і лекції з мінної безпеки.

«Фонд Ріната Ахметова робить дуже інтенсивну навчальну програму, яка дає можливість дітям не лише відпочити, не тільки пройти психологічну реабілітацію, а й дізнатися багато нового», - зазначає член наглядової ради Фонду Ріната Ахметова Наталія Ємченко.

До проєкту приєднається амбасадор Фонду Ріната Ахметова, актор і ведучий - Андрій Дебрін. Каже, онлайн-формат має свої переваги.

«Всім хочу побажати здоров'я і гарного відпочинку в проєкті "Мирне літо"! Я так декілька тем підготував, які будуть цікаві для початку роботи в кадрі, для початку роботи с аудиторією, ми будемо говорити саме про це», - зазначає актор та амбасадор Фонду Ріната Ахметова Андрій Дебрін.

Актор не вперше спілкується з дитячою аудиторією. Він проведе майстер-класи з акторської майстерності, і вже нетерпляче чекає на зустріч з учасниками першої зміни.

«Я дуже радий, що ця моя внутрішня мета і мета Фонду Ріната Ахметова вони так співпадають. Я намагаюся донести, дати саме такі поради, які сходинками будуть для дітей і вони допоможуть просто оминути якісь проблеми в майбутньому», - каже Андрій Дебрін.

Перша зміна онлайн-табору стартує 9 серпня. У ній візмуть участь близько 100 дітей.