12:50, 29 березня

Арсеній Яценюк: Помилка президентів - пускати Медведчука до себе в кабінет

“Українські президенти допускали системну помилку. Нічого було Медведчука в кабінет до себе пускати. Вони велися на комбінацію Путіна і додавали йому ваги” - заявив лідер партії “Народний фронт”.

поділитись:
Арсеній Яценюк: Помилка президентів - пускати Медведчука до себе в кабінет - фото 1
“Медведчук – ніхто. Єдиний актив, яким він торгує в Україні, – це Путін”, - наголосив Арсеній Яценюк.

 

“Чому путінський посередник ріс у дивідендах і впливі? Тому що Путін давав йому таку можливість. Він спеціально не спілкувався щодо окремих питань з українськими президентами, виключно через посередника. Так він формував імідж для свого васала. І з'являлося враження, що васал – не васал, а цілий генерал-губернатор”, - підкреслив лідер НФ.

Українські президенти тут допускали системну помилку. Відповідаючи на питання про можливі причини зміни курсу влади стосовно Медведчука, підкреслив Арсеній Яценюк:

“Не пригадую у Зеленського з перших днів президентства жорсткої реактивної позиції щодо Медведчука. Як і щодо Путіна. Але тепер це з’явилося”.

 

“Ключова причина: вони зрозуміли, що Медведчук і його канали, а точніше - путінський васал і путінські канали в Україні, - є загрозою для їхньої влади. Але якщо їх персональна мотивація зійшлася з державними інтересами – окей”.