16:37, 29 березня

Арсеній Яценюк висловився про телефонну розмову Байдена і Зеленського

“Важливий не сам дзвінок, а що ви йому скажете”, - сказав Арсеній Яценюк про телефонний дзвінок президента США.

поділитись:
Арсеній Яценюк висловився про телефонну розмову Байдена і Зеленського - фото 1

Сьогодні українська влада не готова до розмови з новообраним президентом Сполучених Штатів Америки впевнений лідер партії “Народний фронт” Арсеній Яценюк. таке припущення він висказав в інтерв’ю Ліга.нет.

Політик наголосив, що “Зеленському потрібно встановити серйозну лінію комунікації з Білим домом і персонально з президентом Байденом”:

“У нас не так багато друзів в цьому світі”.

Разом з тим, на думку Арсенія Яценюка, телефонний дзвінок президента США Байдена відбудеться, і це лише питання часу.

“Всі сконцентрувалися виключно на формі. Так, Байден ще не телефонував, але він і так вже все сказав. Через держсекретаря Ентоні Блінкена (Крим – це Україна, США ніколи не визнають півострів російським – ред.), через міністра оборони Ллойда Остіна (підтримав поставки Україні летальної зброї – ред.), навіть через статтю в The Washington Post. Телефонний дзвінок теж точно відбудеться. Питання тільки часу”, - заявив екс-прем’єр.

Яценюк вважає, важливий не сам дзвінок від Байдена, а те, що йому скажуть.

“Сьогодні українська влада до цього не готова. Це буде не хвилинна і дуже предметна розмова у форматі конференції. На особистій розмові або під час дзвінка президента США зазвичай присутні ще РНБО, Держдеп США, Міноборони, може бути міністр фінансів. Це не дзвінок ввічливості. Їм треба серйозно готуватися”, - сказав Арсеній Яценюк.

Він зазначив, що Зеленський - “людина комунікативна”:

“Байден – дуже комунікативний, і шанс “зловити особисту хімію” дуже високий”.