18:43, 02.12.2021

Моя справа. Історії металургів Маріуполя

На металургійному комбінаті "Азовсталь" Групи Метінвест Олександр Завгородній - новачок. На підприємство прийшов усього декілька місяців тому. Говорить, мріє бути машиністом, як його батько. У рубриці "Моя справа" - історія хлопця, який вважає свою професію не тільки цікавою, але й романтичною.

поділитись:
Моя справа. Історії металургів Маріуполя - фото 1


Виконувати маневрові операції, стежити за датчиками, світлофорами та навіть самим машиністом. Ще навесні він був студентом ПДТУ, проте вже нині - учень помічника машиніста тепловоза на комбінаті "Азовсталь" Групи Метінвест. Він залізничник у четвертому поколінні. "Я народився залізничником", - так про себе говорить двадцятирічний Олександр Завгородній.

Зміна починається о пів на сьому ранку. Спочатку - інструктаж та конспекти. Потім - нове завдання та робота на дільниці. Про свою професію Олександр може розповідати годинами.

«Какая-то романтика есть. Кайф. Работаешь, получаешь удовольствие. Это намного интереснее, чем сидеть в офисе. Здесь день пролетает. Все время что-то происходит. Общение с людьми. Поэтому очень интересно», - каже учень помічника машиніста тепловоза МК "Азовсталь" Олександр Завгородній.

У хлопця - дуже амбітні плани. Адже у майбутньому мріє стати гендиректором.
Та поки Олександр продовжує на практиці опановувати професію помічника машиніста тепловоза.

Гідна заробітна плата, соціальний пакет, а також реальна можливість кар'єрного зростання. "У своєму майбутньому - впевнений", - стверджує хлопець.

А тих, хто тільки планує працевлаштуватися на підприємства Групи Метінвест, запрошуємо до Центру кар’єри Метінвест, який розташований у Маріуполі за адресою: проспект Металургів, 68. Довідки за телефоном - 0 800 606 000.