15:31, 27 січня

Аварія на котельні «Західна». Завтра без опалення у Маріуполі залишаться 152 висотки

На котельні стався розрив засувки. Ремонтні роботи заплановані 28 січня з 9 і орієнтовно до 18 години.

поділитись:
Аварія на котельні «Західна». Завтра без опалення у Маріуполі залишаться 152 висотки - фото 1

Під відключення потрапляє квартал, обмежений вулицями Гранітною, Сонячною, бульваром Шевченка та проспектом Будівельників. Всього 152 дев'яти і чотирнадцятиповерхових будинка.

Аварію комунальники пов'язують з регулярними відключеннями електроенергії. Проблеми в котельні виявили у період сильних морозів. Для того, щоб забезпечити комфортну температуру в будинках, на підприємстві були змушені підняти температуру теплоносія до 85-90 градусів, розповів директор підприємства Дмитро Мирошниченко. Через це відбулися температурні розширення і засувка діаметром 250 міліметрів не витримала. Тепер котельню необхідно закрити на ремонт. Також фахівці планують провести регламентні роботи на компенсаторах теплових мереж.

«Потрібно зробити обтяжку фланцевих з'єднань в певних місцях. Там, де ми виявили незначні пориви, зробимо підварку зварних з'єднань, швів. Десь може під цю зупинку замінимо прокладки на засувках, з'єднаннях. Тобто комплекс робіт буде великий», - розповів директор ККП «Маріупольтепломережа» Дмитро Мирошниченко.

Тепло в будинки маріупольців почне надходити близько 20-21 години, відносно до заповнення мереж. Якщо у виникнуть проблеми із запуском теплоносія, керівників ОСББ просять звертатися за допомогою до тепломережі.