Аварія на водогоні. Низка міст Донеччини залишилася без води

Через аварію на водогоні, тимчасова припинена подача води на низку міст Донецької області.

Пошкоджено магістральний водовід Другого донецького водопроводу діаметром 1400 мм. Порив виявили сьогодні о 02:30.

Припинено подачу води в Дружківку, Костянтинівку і селище Щербинівка (м. Торецьк). Скорочена подача води в Слов'янськ і Краматорськ.

Нагадаємо, Другий донецький водопровід - єдине джерело водопостачання для міст: Слов'янськ, Краматорськ, Дружківка, Костянтинівка, а також прилеглих сіл і селищ. 20 км цього водопроводу - в аварійному стані і потребує заміни.

 

#Донецька область #вода #водовод #аварія

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Російські війська організували полювання на гуманітарну допомогу: у Дніпрі склад ООН зазнав чотирьох дронових атак протягом одного дня.
"Нові технології": яку електроніку Росія створила за допомогою "Орєшніка", завдавши удару по Білої Церкві.
Пропагандисти з Росії святкують відставку Федорова з поста міністра оборони України, заявляючи: "Це для нас перевага, якщо такого активного діяча усунуть". ВІДЕО
Теги