21:29, 19.05.2020

Без обмежувальних стрічок - у Маріуполі вже тиждень працюють парки для відвідувачів

Послаблення карантину. Тепер до парків – можна! Містяни - фотографуються, їздять на велосипедах, милуються квітами та очікують відкриття фонтанів.

поділитись:
Без обмежувальних стрічок - у Маріуполі вже тиждень працюють парки для відвідувачів - фото 1

Театральній сквер. Тут навіть у будні відвідувачів вистачає. Одні - вигулюють тварин. Інші - катаються на велосипедах, відпочивають на лавочках та прогулюються. На дитячих майданчиках - жодної вільної гірки.
Олександр уже тиждень, майже щодня гуляє сквером. Каже, обожнює милуватися скульптурами.

«Вот эта локация красиво сделана, в принципе обновлено хорошо. Все зелено, красиво, ухожено. Я тут с ребенком гуляю», - каже чоловік.

Проте більшість містян чекають відкриття пішохідного фонтану. Ще торік - він став центром веселощів. Тут плескалися, танцювали під музику, фотографували різнокольорові струмені води. Оновлення театрального скверу обійшлося у 78 мільйонів гривень. Майже 25 млн грн - фінансовий внесок Групи Метінвест в реконструкцію головного маріупольського водограю.

А у парку Веселка найбільше радіють діти.

«Мы любим гулять, тут весело. Любим кататься на горках».
Без обмежувальних стрічок - у Маріуполі вже тиждень працюють парки для відвідувачів - фото 17426

 

Олена також рада нарешті вийти у парк. Каже, скучила за спілкуванням з людьми, прогулянками та квітами. Адже змучилися сидіти на карантині.

«Уроки делали, занятия. Двое детей. Садик занятия давал, логопед и воспитатель наш давал занятия, школа, а тут свежий воздух, надоело дома сидеть. А цветы красивые конечно были, тюльпаны, когда было закрыто через забор снимали», - каже відвідувачка парку.

Поруч з парком «Веселка» - найбільший в Україні центр адміністративних послуг «Мультицентр» . Та ще один музичний, пішохідний фонтан - подарунок місту від металургів. У реконструкцію колишнього кінотеатру, монтаж фонтана та благоустрій парку в Лівобережному районі Група Метінвест інвестувала 30 млн грн.