19:20, 21.10.2020

На Лівобережжі висадили нові дерева, кущі та навіть магнолії

Дуби, клени, магнолії та велике різноманіття кущів. У межах реалізації проєкту з озеленення "Forever Green 2020" від "Зеленого центру Метінвест" - студенти, громадськість та металурги - висадили молоді дерева на Лівобережжі.

поділитись:
На Лівобережжі висадили нові дерева, кущі та навіть магнолії - фото 1

Нові рослини сьогодні волонтери підприємств Групи Метінвест висаджували у пансіонаті для ветеранів війни та праці. Спочатку взялися за дерева. Їх саджають в комплексі та обирають, хто за ними доглядатиме. Ба більше, діють за рекомендаціями міської програми із озеленення, аби прижилися.

Також озеленення проходило і на території Механіко-металургійного коледжу. Там над благоустроєм території працювали студенти.

Напередодні "Зелений центр Метінвест" розпочав із озеленення закладів бюджетної сфери. Усього в планах - висадити тисячу дерев.

«Озеленення на сьогоднішній день входить в тему глобальних екологічних проблем. Це одна з головних задач міст і країн. Всього за два дні ми висаділи більше 330 рослин на шести локаціях. Дуже різноманітні - це і чагарники, і магнолія, це і ялівець, і барбарис, дуб, горобина», - розповіла координаторка громадської спілки "Зелений центр Метінвест" Вікторія Кошманова.

Також незабаром стартуватиме другий етап проєкту "Посади дерево". Для озеленення прибудинкових територій 260 ОСББ отримають саджанці.