21:05, 24.05.2019

#безпакета – продовжуємо акцію телеканалів «Сигма» та «Донбас»

#безпакета – продовжуємо акцію телеканалів «Сигма» та «Донбас» 24.05.2019

поділитись:
#безпакета – продовжуємо акцію телеканалів «Сигма» та «Донбас» - фото 1

#безпакета - експеримент телеканалів "Донбас" та "Сігма" завершився. Проте лишився спосіб життя. Наші кореспонденти змогли знайти альтернативу поліетиленовим пакетам. А у Європі нещодавно їх взагалі заборонили.


Зараз на розгляді у Верховній Раді проект закону про зменшення кількості пластикових пакетів. Наразі експерти наполягають на його доопрацюванні. Тож коли за документ голосуватимуть депутати - поки невідомо. За вирішення проблеми взявся й уряд. У Маріуполі цим та іншими питаннями з екології займатиметься новостворена "Зелена рада". У червні відбудеться її перше засідання.


Приєднатися до еко-руху можуть усі охочі. Так, на сайті Верховної Ради створили петицію "Про заборону поліетиленових пакетів в Україні". Вона зібрала понад тисячу голосів. До восьмого липня у кожного є можливість її підтримати. Редакції телеканалів Сігма та Донбас - теж за "зелені" ініціативи. Тому ми оголошуємо еко-марафон! Поділіться з нами у соц.мережах фотографією свого прикладу збереження природи. Та отримайте в подарунок еко-сумку.