15:30, 22 липня

Боротьба за місце у затінку біля моря

На Піщанці працівники одного з ресторанів попросили родину піти з-під дерев'яної парасольки, адже там захотіли відпочити клієнти закладу.

поділитись:
Боротьба за місце у затінку біля моря - фото 1

 

Приїхали о восьмій ранку, сплатили парковку та зайняли місце у затінку під парасолькою, згадує пані Марія. Та об 11-тій до них підійшов чоловік. Незнайомець не назвався, посвідчення - не показав. Але сказав звільнити місце. Його прохання спочатку проігнорували.

Пані Марія додає, попросила покликати адміністраторку закладу. Проте замість неї прийшли чоловіки з лопатами, сказали прибрати речі та почали викопувати пляжну конструкцію.

Парасольку перенесли поближче до ресторану, а його відвідувачкам, через яких і виник інцидент, виділили альтанку зі шторами, говорить пані Марія.

Адміністраторка говорити на камеру - відмовляється. Але повідомляє: парасольки, дійсно, власність закладу. Тому їхні клієнти - в пріоритеті.

Наступного після конфлікту дня скандальну парасольку вкопали на тому ж самому місці.

Фахівці кажуть, за земельним кодексом України існує берегова захисна лінія - не менше ста метрів від води - орендувати яку та будувати на ній споруди - забороняється.