15:20, 15.08.2020

Букети, якими можна не тільки милуватися, але і з'їсти

Замість квітів - цукерки, сухофрукти і, навіть, - варені раки. Створює незвичні букети, які можна з'їсти, маріупольчанка Ганна Мовчан. Дівчина розпочала свою справу, як тільки закінчила університет.

поділитись:
Букети, якими можна не тільки милуватися, але і з'їсти - фото 1

Подарунок за дві години. Ганна розповідає, продукти купує саме перед збиранням букета. Сьогодні головний інгредієнт зефір. Важливо добре закріпити смаколик на шпажці.

Букети, якими можна не тільки милуватися, але і з'їсти - фото 24395

 

«Повинен триматися дуже добре буквально від двох шпаг, тому що він неймовірно м'який і свіжий».

Цукерки, полуниця та сухофрукти - для жінок. Ковбаса, сушена риба і, навіть, раки - для чоловіків. Перший букет дівчина зібрала два роки тому. Тоді й відкрила свою справу. Виграла грант і купила найнеобхідніше: холодильник, софтбокс і лампу для фотозйомки подарунків. Ганна вважає, в її бізнесі головне - якісні продукти.

«Квіти все в колбах з водою, тому, якщо одержувач не захоче з'їсти його відразу, то він буде в цілості й схоронності стояти дуже довго, якщо не знімати слюду», - розповідає фудфлористка.

Нині дівчина планує розширити асортимент подарунків і тому хоче зробити власний сайт. Поки бізнес маленький, тому веде його самостійно. Проте саме в нашому місті мріє про велику фірму.

«Місто Маріуполь - це місто з потужним потенціалом. І туристичним, і інтелектуальним, і економічним. Це саме те місто, в якому варто розвиватися. Ще кілька років тому я теж думала, що переїду», - каже Ганна.

Зараз Ганна Мовчан розробляє серію майстер-класів із виготовлення їстівних букетів. І вже цієї осені планує провести перше заняття.