На Донеччині ледь не згоріло 12 будинків та 10 господарчих споруд

Пожежа сталася у Бахмутському районі. Про це повідомляє пресслужба Головного управління ДСНС у Донецькій області.

10 серпня до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу, що сталася у Бахмутському районі, с. Григорівка на відкритій території.

Коли вогнеборці прибули на місце, то встановили: горить три поля скошеної пшениці на площі 11 га.

В результаті оперативних та злагоджених дій вогнеборців, від знищення вогнем було врятовано 12 житлових будинків, 10 господарчих споруд. Пожежу локалізували о 16:24 та ліквідували о 19:03, йдеться в повідомленні.

Інформації про постраждалих у рятувальників немає.

#Донецька область #ДСНС #Рятувальники #Пожежа

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Сьогодні в Україні зафіксовано обстріли: російські війська здійснюють атаки з використанням балістичних ракет та дронів "Шахед" – свіжі новини з фронту.
Внаслідок ворожих атак на шість областей спостерігаються перебої з електропостачанням, особливо у вечірній час пік | УНН
Росія частково позбавила шість регіонів електропостачання: де наразі спостерігаються найбільші проблеми зі світлом.
Теги