18:45, 27 вересня

У Маріуполі після капремонту відкрили дитячий садок у Центральному районі

У подарунок до Дня міста - оновлений дитячий садок! Об’єкт відремонтували в межах програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво».

поділитись:
У Маріуполі після капремонту відкрили дитячий садок у Центральному районі - фото 1

До цього освітній заклад "Горбинка" відвідувало 160 дітей. Тепер там прийматимуть понад 200 малюків

Центральний район, вулиця Купріна, 25а. Саме тут розташований дитячий садок "Горбинка". Будові - понад пів століття. І такого ремонту вона ще не бачила. Тут - усе нове: від фасадів і покрівлі до ігрових кімнат та внутрішніх комунікацій.

А ще встановили нові меблі, облаштували сенсорну кімнату, а у музичній та спортивній залах з'явилося сучасне травмобезпечне покриття, що відповідає європейським стандартам. Також нове оснащення тепер є і на кухні.

"Ми хотіли стати вітриною відновленого українського Донбасу. І ось через такі рішення, як ми бачимо зараз в дитячому саду, можемо твердо сказати: життя сьогодні є тільки під українським прапором. І життя ця називається - розвиток. Наша основна задача - показати, в тому числі і непідконтрольною території, що Україна сьогодні = розвиток", - акцентував міський голова Вадим Бойченко.

Побував на презентації реконструйованого дитячого садочка «Горбинка» й голова Донецької облдержадміністрації.

"У цьому році тільки у рамках програми "Велике будівництво" нових садочків у нас буде 9. Вони різні за типом, але це реконструйовані, оснащені за новими технологіями. Моя ціль - щоб таке було по всій області", - зазначив Павло Кириленко.

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет наголосив: Донецька область, зокрема, Маріуполь є одними з лідерів за розвитком освітньої галузі.
Забезпечення доступності та якості надання освітніх послуг у сфері дошкілля - в пріоритеті, додав пан міністр.