21:09, 21 вересня

Чого хочуть жителі віддалених мікрорайонів Маріуполя?

В рамках голосування за інфраструктурні проекти, в категорії "Місто без околиць", люди обирають розвиток медицини і оновлення транспорту.

поділитись:
Чого хочуть жителі віддалених мікрорайонів Маріуполя? - фото 1

Лідерами за результатами анкетування в наметах партії Блок Вадима Бойченко стали дві ініціативи. Більше 50% опитаних вибрали сучасну медицину жителів і 42,4% - оновлення транспорту.

Також перші результати онлайн-голосування на сайті показали, що підтримкою користуються проекти з модернізації освітлення і асфальтування доріг.

Програма «Місто без околиць» - новий шостий пріоритет Блоку Вадима Бойченко. Його запропонували додати до ініціатив партії самі жителі. Мета програми - продовжити вже розпочаті зміни, створити сучасну інфраструктуру для мікрорайонів, селищ і віддалених кварталів. Вона відкриє десяткам тисяч жителів нові можливості поблизу від будинку.

Програма включає 7 пунктів, завдяки яким віддалені мікрорайони і селища отримають газифікацію, амбулаторію з комунальними аптеками, комфортний громадський транспорт, якісні дороги, зовнішнє освітлення, сучасні місця для відпочинку, відремонтовані школи і дитячі сади.

Робота це не нова. У мікрорайоні Курчатова вже побудована нова амбулаторія, стартував ремонт сімейної амбулаторії на Черемушках, капітально відремонтована школа №47 в селищі Україна, відкрито новий дитячий садок №39 в селищі Волонтерівка, обладнана багатофункціональна спортивна площадка на базі школи №30, проведено ремонт Міського палацу культури ім. Тамари Каци в селищі Сартана. Крім того, розпочато оновлення маршрутів, які з'єднують віддалені райони з центром міста, відновлено освітлення в Талаківці, Гнутове, Сартані, Мирному, розпочато модернізацію Старокримського школи №46.

Проголосувати за проекти програми можна на офіційному сайті Блоку Вадима Бойченко в розділі «Наші пріоритети». Опитування ще йде. Обрані проекти будуть закладені в основу програми партії для першочергової реалізації.